0212 462 03 05 / 0532 465 80 44

HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

Uluslararası platformlarda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer Mobilya kuruluşları tarafından örnek alınan Mobilya üreticisi olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerine  en yüksek kalitede hizmet veren, Müşterilerimizin kendilerini güven ve ciddiyet içerisinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı bir müessese olmak.

Misyonumuz

Toplumun her kesimine yüksek kalitede ürün hizmeti  sunmak, Mobilya sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamaktır

Tarihçesi

Firmamız 2009 Yılında Levent Tetik ve Naci Özkan tarafından kurulmuştur.

LE-NA ismi bu iş ortaklarının baş harflerini taşımaktadır. 2010 yılında Levent Tetik'in ortaklıktan ayrılması neticesinde Şirketimiz  Naci Özkan önderliğinde günümüze kadar sürdürülmüştür. Firmamızın kurucusu ve  sahibi Naci Özkan 1968 Amasya doğumlu olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Üretim

Firmamız Konferans Koltukları,  Ofis Mobilyaları, Stadyum Koltukları, Bahçe Mobilyaların, Yatak  üretimi, ithalatı ve ihracatı için kurulmuştur.

Ancak daha sonraları Projektör gruplarına Askı aparatları çeşitleri üretimini sürdürmektedir.

Makine Parkuru ve Üretim Alanı

Yüksek basıncı Poliüretan makineleri, Presler , Boru Bükme Makinaları, Kaynak Makineleri, Döşeme Dikiş Makineleri, ve birçok Mobilya üretimi konusunda kullanılan teçhizat ile üretim yapılmaktadır. Üretim alanımız Toplam 700 m2'dir. Üretim tesisimiz İstanbul'un Bağcılar İlçesinde bulunmaktadır.

İstihdam

Firmamız üretimde yaklaşık 10 personel ile çalışan orta ölçekli bir işletmedir.

Deneyim

Firma sahibimiz Naci Özkan'ın yaklaşık 20 Yıllık Ürosan Mobilya San.ve Tic.

AŞ. Deneyimini ve tecrübesini günümüze kadar taşımıştır. 12 yıldır ise bu tecrübeyi Lenamob Ofis Mobilya San ve Tic Ltd Şti'ne  taşımak suretiyle ile üretim sürdürülmektedir.

Değerlerimiz

Güvenilir çalışma alanı ve üretim alanı oluşturmak, Hakkaniyetli ve Kaliteli bir Mobilya hizmeti sunmak, Yeniliklere açık bir şirket olmak, Etik kurallara bağlı ve rekabet ortamında dürüst olmak, Çalışan haklarına saygılı, Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı ve personel sahip olmak, Verimli, etkili, etkin ve sürekli bir üretim yapma yeteneğine sahip olmak

Kalite Hedeflerimiz

Ürün Seçenekleri

Her Zevke Uygun Ürün

Garantili Hizmet

Montaj ve Parça Garantisi

Profesyonel Ekip

Ürün ve Servis Hizmeti

Sosyal Medya

Sosyalmedyada bizi takip edebilirsiniz.

Telefon: 0212 4620305

Faks: 0212 4620905

GSM: 0532 4658044

Adres: KİRAZLI MAHALLESİ
HOCA AHMET YESEVİ CAD.
1175. SOKAK NO:13/A
Bağcılar / İstanbul

 

Copyright © 2021 Venio Agency